1. Головна
  2. Новини
  3. Партія "Відродження" запускає проект "Прозорий бюджет"

Партія "Відродження" запускає проект "Прозорий бюджет"

"Відродження" реалізує проект "Прозорий бюджет".

Про це повідомив голова Харківської обласної організації партії "Відродження", народний депутат України Віктор Остапчук.

Однією з основних причин наших сьогоднішніх економічних проблем є нерозуміння того, що таке бюджетні кошти, упевнений Віктор Остапчук.

"Ми забуваємо, що це наші власні гроші, які ми добровільно віддали через податки. І перед нами повинні звітувати, куди і навіщо їх витратили. Адже це гроші платників податків. На жаль, у нас в країні контроль і управління нашими ж грошима стали виключною компетенцією чиновників, а нам відведена роль "прохачів", з якою ми покірливо погодились. Таке ж становище і на місцях, що особливо неприпустимо, зважаючи на майбутню децентралізацію", - каже народний депутат, підкреслюючи необхідність змінювати систему. - Тому одним із пріоритетних завдань партії "Відродження" в Харківському регіоні є реалізація проекту "Прозорий бюджет", і це записано в передвиборній програмі, з якою наші кандидати підуть на місцеві вибори".

За словами Віктора Остапчука, в рамках реалізації проекту "Прозорий бюджет" обрані депутати місцевих рад від партії "Відродження" разом з партійними активістами забезпечать участь громадськості в місцевому бюджетному процесі: контроль за прозорим витрачанням бюджетних коштів, оцінці ефективності реалізації бюджетних програм та соціального ефекту від витрачання коштів. Депутати від "Відродження" будуть домагатися створення при виконкомах експертно-громадських рад тощо.

Курувати виконання пункту передвиборчої програми "Прозорий бюджет" буде кандидат від "Відродження" у депутати Куп'янської міської ради Ольга Івлєва - редактор газети "Наше місто", переможець конкурсу міні-грантів проекту "Громадянське суспільство та медіа за прозорі Місцеві бюджети" (цей проект реалізується за сприяння Комітету виборців України, фонду "Відкрите суспільство" і партнерства "За прозорі місцеві бюджети" за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні).

Поширити
Новини