1. Головна
  2. Новини
  3. Партія «Відродження» вітає підписання Меморандуму між Європарламентом та фракціями і групами ВР

Партія «Відродження» вітає підписання Меморандуму між Європарламентом та фракціями і групами ВР

Депутатська група «Партія «Відродження» вітає підписання Меморандуму між Європарламентом та фракціями і депутатськими групами ВРУ щодо наступних кроків інституційної реформи Верховної Ради.

Про це заявив перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко за результатами зустрічі у форматі другого Діалогу Жана Моне, організованого Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Зустріч, присвячена реформі Верховної Ради, відбулась 19 квітня 2017 року в м. Ірпінь Київської області.

Він підкреслив, що депутатська група «Партія «Відродження» висловлює готовність продовжити процес реформи українського парламенту у рамках Діалогу.

Разом із тим, буде відстоювати позицію, що окремі кроки реформи інституційної Верховної Ради можна реалізувати ще у поточному скликанні парламенту.

«Якщо ми встановлюємо правила гри для українського парламенту, ми повинні показати, що ми готові грати за цими правилами вже сьогодні. А не чекати, коли прийде наступне скликання. На нашу думку, для того, аби робота українського парламенту відповідала цілям та завданням цієї реформи, коаліції та керівництву ВРУ вже сьогодні доцільно врегулювати питання, пов’язані із забезпеченням прав опозиції. Це питання неодноразово порушувалося в ході Діалогу. По-перше, забезпечити можливість опозиції впливати на формування порядку денного. А також забезпечити представництво опозиції, зокрема,  депутатської групи «Партія «Відродження», на керівних посадах парламентських Комітетів Верховної Ради цього скликання», - сказав Володимир Пилипенко.

Він нагадав, що раніше депутатська група «Партія «Відродження» надала свої рекомендації щодо проведення реформи українського парламенту у рамках Діалогу Жана Моне. Також, Голова депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік став співавтором законопроекту №6256, підписаного лідерами усіх парламентських фракцій,  який враховує рекомендації щодо інституційної реформи ВРУ, висловлені в рамках Діалогу Жана Моне.

«Партія «Відродження» висловлює вдячність Європейському парламенту, особливо пану Коксу, який докладає всіх зусиль для того, аби провести та успішно завершити цю реформу. І я думаю, що всі політичні сили сьогодні зацікавлені в цьому», - наголосив Пилипенко.

 

Поширити
Новини