1. Головна
  2. Новини
  3. Партія «Відродження» відкриває гарячу лінію для боротьби з аграрним рейдерством

Партія «Відродження» відкриває гарячу лінію для боротьби з аграрним рейдерством

Партія «Відродження» запускає гарячу лінію для звернення громадян і реагування на випадки аграрного рейдерства. Відтепер фермери з усіх регіонів України зможуть оперативно повідомити про загрозу захоплення або про рейдерську атаку на підприємство, яка вже відбулася.

Про це повідомив перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко.

За його словами, така ініціатива політсили спрямована на боротьбу з проблемою рейдерства, оскільки сьогодні вона набула загрозливого для економіки та іміджу країни масштабу.

«Таке явище, як рейдерство, сьогодні в Україні досягло масштабів національної катастрофи. За даними Міністерства юстиції, тільки за 9 місяців цього року в аграрному секторі сталося майже 800 неправомірних захоплень бізнесу. А скільки скарг так і не дійшло до уповноважених органів? Скільки фермерів залишилися без засобів до існування і без можливості прогодувати свою сім’ю? Ми не повинні залишати людей наодинці з цією проблемою, тому вирішили запустити гарячу лінію, щоб фермери могли оперативно повідомити про захоплення», – пояснив Володимир Пилипенко.

Він додав, що не так давно, завдяки особистому втручанню народного депутата з групи «Партія «Відродження» Олега Кулініча, вдалося зупинити рейдерське захоплення «Агрофірми «Оржицька» на Полтавщині.

«Наша депутатська група добре розуміє проблему, а звернення постраждалих аграріїв на гарячу лінію партії «Відродження» дозволить нам застосувати такий механізм боротьби з рейдерами, як депутатське звернення. Наші депутати готові брати безпосередню участь у допомозі фермерам, які зіткнулися зі спробою захоплення їх бізнесу, як у форматі особистого втручання, так і відстоювати інтереси постраждалих від рейдерів на рівні парламенту. Щоб разом припинити свавілля, яке сьогодні відбувається по всій країні», – підкреслив перший заступник голови партії «Відродження».

КОНТАКТИ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ПАРТІЇ «ВІДРОДЖЕННЯ»: 0 800 800 123

Як повідомлялося раніше, народні депутати групи «Партія «Відродження» готують окремий законопроект, спрямований на боротьбу з рейдерством.

впвввававаав

Поширити
Новини