1. Головна
  2. Новини
  3. Партія «Відродження» підписала угоду про співробітництво із громадською організацією «ВО «Велика нація»

Партія «Відродження» підписала угоду про співробітництво із громадською організацією «ВО «Велика нація»

Партія «Відродження» та громадська організація «ВО «Велика нація» підписали меморандум про співробітництво.

Відповідний документ у п’ятницю уклали перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко та голова громадської організації «ВО «Велика нація» Віктор Крівель.

Метою меморандуму є розвиток спільних проектів між політичною силою та громадською організацією, підтримка громадських ініціатив, направлених на правовий захист незахищених верств населення, контроль за виконанням законодавства держорганами та посадовими особами, поширення патріотизму серед молоді.

«Наша політична сила вважає за необхідне розширювати формати співпраці, не тільки у напрямку політичних партій, а й для взаємодії з громадськими організаціями. Разом, ми зможемо направити наші зусилля на захист соціальних, творчих, національно-культурних інтересів українців. Також нашим завданням буде посилити правові можливості вразливих верств населення, та дозволить сформувати дієву систему захисту прав людини, а також допомагатиме впроваджувати в життя нашу програму відродження України», – відзначив Володимир Пилипенко.

Під час підписання сторони обговорили створення спільних робочих груп, які за підтримкою фахових спеціалістів, зможуть на місцевому рівні та за сприянням державних органів і неурядових міжнародних організацій реформувати систему соціального захисту населення.

«У соціальному пакеті ініціатив, підготовленому партією «Відродження», ми побачили зрозуміли та близькі для нас ідеї. Зокрема, це законодавча підтримка незахищених державою верств населення. Мова йде про багатодітні родини, пенсіонерів, та ліквідаторів ЧАЄС. Також для нас дуже важливо працювати із дитячими будинками, та школярами – розвівати в них українські традиції та допомогти вирости новому поколінню вже в сильній та європейській державі. Саме тому ми сподіваємось на плодотворну співпрацю із партією», – підкреслив Віктор Крівель.

Поширити
Новини