1. Головна
  2. Новини
  3. Партія "Відродження" - лідер виборчих симпатій у Харкові (опитування)

Партія "Відродження" - лідер виборчих симпатій у Харкові (опитування)

"Вiдродження" і "Солідарність" - Блок Петра Порошенка" з різницею в 0,3% очолюють список партійних уподобань харків'ян.

Такі результати дослідження по Харкову з прогнозами результатів майбутніх виборів до місцевих рад опублікував аналітичний центр Pollex.

Опитування проводилося в період з 7.09.15 по 13.09.15 методом поквартирного інтерв'ю. Метод відбору інтерв'юерів - квотна вибірка за ознаками віку і статі. Загалом було опитано 2400 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Відповідаючи на запитання "Якби місцеві вибори відбулися в найближчу неділю, за яку з партій, які будуть висувати кандидатів у депутати до міської ради Харкова, Ви віддали б свій голос?", лідера електоральних симпатій - партію "Вiдродження" - згадали 15,9% респондентів.

"Солідарність" - Блок Петра Порошенка" впевнено утримує друге місце, поступаючись менше половини відсотка "Вiдродженню". Так, за політичну силу чинного президента України готові проголосувати 15,6% виборців.

"Такі високі результати можна пояснити присутністю двох лідерів регіону - мера Харкова Геннадія Кернеса ("Вiдродження") і губернатора Харківської області Ігоря Райніна ("Солідарність" - Блок Петра Порошенка"). Їхній рейтинг зараз дуже допомагає партіям, в які вони входять", - відзначили в Pollex.

Замикає трійку "Опозиційний блок". Зараз його результат становить 13,1%.

img-news-2015-september-15-infogr

30,7% харків'ян ще не визначилися з вибором, зазначили в Pollex.

Нагадаємо, 25 жовтня 2015 року відбудуться місцеві вибори.

Поширити
Новини