1. Головна
  2. Новини
  3. ПАРТІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ. Володимир Пилипенко: Реформи уряду потребують широкого громадського обговорення

ПАРТІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ. Володимир Пилипенко: Реформи уряду потребують широкого громадського обговорення

У Дніпрі 14 червня пройшла регіональна конференція Партії «Відродження», в ході якої обговорили заплановані реформи Уряду – земельну, пенсійну та медичну реформи.

Як повідомив під час виступу на конференції перший заступник голови Партії «Відродження» Володимир Пилипенко, під час конференції політсила хоче підвести підсумки роботи партії і депутатської групи в парламенті. А також почути думку мешканців Дніпропетровщини щодо реформ уряду, голосування за яке може відбутись у Верховній Раді найближчим часом.

За словами Володимира Пилипенка, «Відродження» формуватиме позицію про реформи уряду на основі вимог місцевих громад.

«Хочу проінформувати, що депутатська група «Партія «Відродження» не голосувала за медичну реформу. Ми вважаємо, що урядова медреформа спрямована тільки на громадян, які мають кошти на сплату медичних послуг. Хоча, нагадаю, у Конституції вказано, що медична допомога в Україні – безкоштовна. Ми також маємо намір не підтримувати запропоновану урядом пенсійну реформу. Так, питання змін у пенсійній системі вже назріли. Але пенсійна реформа – це не тільки підвищення пенсійного віку за рахунок збільшення необхідного страхового стажу, як пропонують в Уряді. Ми живемо в країні, де з 91-го року не мають роботи мільйони українців, а чимало наших громадян вимушені шукати роботу за кордоном. Земельна реформа також, як бачимо, сьогодні не на часі. Згідно даних останніх соціологічних опитувань, майже 80% українців проти продажу землі. Перш, ніж запроваджувати обіг землі, потрібно провести широке громадське обговорення, наприклад, як робить Партія «Відродження», – за допомогою регіональих конференцій, щоб почути думку людей», – підкреслив Володимир Пилипенко.

І додав, що «Відродження» вважає, що реформи потрібні нашій державі, але вони повинні проводитись в інтересах громадян, а не навпаки.

Як зазначив у свою чергу керівник Дніпропетровської обласної організації Партії «Відродження» Володимир Куцін, єдиного рецепту реформ для всіх держав немає, а отже під час копіювання іноземного досвіду, потрібно враховувати особливості України та не нашкодити.

«Кожен новий міністр традиційно пропонує свою реформу. Вважаю, що запропонована урядом медична реформа не допрацьована і слабша, ніж навіть зміни до пенсійної системи. Чимало компетентних медиків у Дніпропетровській області мають чимало нарікань. Три-чотири роки тому в області вже ввели різнорівневу систему, але вона так і не запрацювала. В результаті сьогодні 120 тисяч мешканців Нікополя не знають хто їх сімейний лікар і куди звертатися у разі необхідності. У теорії усе це було правильно, але реалізувати не вдалося», – сказав Володимир Куцін.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що сподівається на прийняття всіх реформ, в тому числі, земельної і пенсійної до середини липня 2017 року, тобто до завершення роботи шостої сесії Верховної Ради VIII скликання.

[metaslider id=7852]

Поширити
Новини