1. Головна
  2. Новини
  3. Партія «Відродження» звернеться до Ради Європи з приводу невиконання рішень ЄСПЛ щодо чорнобильців

Партія «Відродження» звернеться до Ради Європи з приводу невиконання рішень ЄСПЛ щодо чорнобильців

 

Партія «Відродження» звертається до чорнобильців – ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, які мають невиконані Україною рішення Європейського суду з прав людини, надати відповідні копії документів.

Про це повідомив Голова Політради Партії «Відродження», Представник України у Венеційській комісії (2013-2017) Володимир Пилипенко.

За його словами, наразі політична сила готує звернення до Комітету Міністрів Ради Європи з метою захисту порушених прав громадян, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У зв’язку з цим просимо усіх громадян, які мають невиконані рішення Європейського суду з прав людини або ж отримали повідомлення Суду, що їх заяву долучено до справи «Бурмич проти України», звернутися на «гарячу лінію» Партії «Відродження» за телефоном 0 800 800 123 (дзвінки безкоштовні).

А також надсилати копії рішень та матеріали Державної виконавчої служби (ДВС) за електронною адресою: contact@vidrodzhennya.org.ua та  iyankovets@ukr.net.

Як повідомлялося раніше, юридична команда Партії «Відродження» розробила форму заяви до Пенсійного фонду України та форму позовної заяви, з якими усі без винятку чорнобильці – ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС зможуть звертатися до відповідних органів із вимогою перерахування пенсій.

Раніше фахівці Партії «Відродження» розробили проекти заяви до ПФ та позовної заяви для ліквідаторів-військовослужбовців.

Завантажити форми для звернення до Пенсійного фонду щодо перерахунку, а також форму позовної заяви можна за посиланням:

https://vidrodzhennya.org.ua/news/partiia-vidrodzhennia-rozrobyla-zaiavy-z-iakymy-vsi-chornobyltsi-mozhut-vymahaty-pererakhunku-pens

 

Поширити
Новини