1. Головна
  2. Новини
  3. Партія «Відродження» уклала меморандуми про співпрацю з низкою громадських організацій

Партія «Відродження» уклала меморандуми про співпрацю з низкою громадських організацій

 

Перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко уклав меморандуми про співпрацю із Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання «Жінки України ХХІ століття» та тристоронню угоду з ГО «Всеукраїнська громадська організація «Спілка освітян України» й Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика».

Підписання угод відбулося у вівторок, 13 лютого.   

 

Як заявив перший заступник голови Партії «Відродження» Володимир Пилипенко, головною метою співпраці політичної сили та громадських організацій є налагодження взаємодії з громадянським суспільством, а також реалізація спільних проектів та ініціатив. 

«Партія «Відродження» солідарна з вчителями в тому, що урядова освітня реформа насправді не в змозі забезпечити якісних змін у цій сфері. Ми хочемо, щоб українські вчителі не виїжджали за кордон. Ми хочемо, щоб вони залишалися в Україні, щоб у них була гідна зарплатня і щоб вони давали міцні, сучасні знання нашим дітям. Саме заради досягнення цих цілей ми готові братися до спільної роботи, а підписання Меморандуму формалізувало цю співпрацю. Ми створимо робочі групи, які розроблятимуть зміни до законодавства, опікуватимуться нашими освітянами. Все це прописано в Меморандумі», – підкреслив перший заступник голови Партії «Відродження». 

 

Як відзначив голова ГО «Всеукраїнська громадська організація «Спілка освітян України» Володимир Вербицький, Партія «Відродження» у своїй роботі приділяє значну увагу питанням освітньої галузі.

«Для нас є дуже важливим, щоб юні українці отримували в своїй країні якісну фахову освіту. Мені приємно, що в лавах Партії «Відродження» є справжні професіонали, які отримали дуже добру освіту відповідно до запитів часу, і ці молоді люди нині можуть пропонувати фахові ідеї для втілення їх в освітньому просторі. Тому я сподіваюся, що спільно ми зможемо поліпшувати ефективність української освіти, ставити актуальні й проблемні питання та удосконалювати закон про освіту», – підкреслив Володимир Вербицький.

 

 

 

Поширити
Новини