1. Головна
  2. Новини
  3. Партія «Відродження» підтримала законопроект про тимчасові слідчі комісії

Партія «Відродження» підтримала законопроект про тимчасові слідчі комісії

 

Депутатська група «Партія «Відродження» підтримала за основу в першому читанні законопроект №1098 про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії.

Відповідний документ Верховна Рада розглянула у четвер 25 квітня, за проголосували 238 парламентарів.

Проект закону визначає правовий статус тимчасових слідчих комісій і тимчасових спеціальних комісій ВР, їх повноваження та організаційні засади діяльності.

Як заявив під час розгляду документа народний депутат групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко, законопроект потрібен передусім для якісного виконання парламентом своєї контрольної функції.

«На жаль, кожен парламент намагається ухвалити цей закон наприкінці своєї каденції. Якби цей закон був ухвалений 2014 року, я переконаний, що не було б більшості проблем і злочинів, за якими ми спостерігали без сподівання, що хтось відповість за вчинене. Цей закон дає шанс парламенту – чи цьому, чи наступному – попрацювати над такими ситуаціями, які були в «Укроборонпромі», в податковій, митній службах і які всі спустили на гальма», – наголосив Писаренко.

Він додав, що цей законопроект є одним із найважливіших рішень парламенту за останній час.

«Епоха безкарності піде в історію. І всі громадяни дякуватимуть, якщо парламент забезпечувати дійсно справедливий розгляд тих резонансних справ, які так довго замовчували», – додав народний депутат.

Поширити
Новини