1. Головна
  2. Новини
  3. «Партія «Відродження» підтримала рішення про зниження акцизів на ввезення авто в Україну

«Партія «Відродження» підтримала рішення про зниження акцизів на ввезення авто в Україну

 

Депутатська група «Партія «Відродження» підтримала законопроекти про зниження акцизів на ввезення до України легкових автомобілів.

Як пояснив під час прямого ефіру на телеканалі «112 Україна» співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, це рішення дозволить зробити імпортні автомобілі доступнішими для українців.

За словами політика, проблема легковиків на європейських номерах була створена українською владою. 

«Кілька років тому вони дали можливість запрацювати цій схемі. Вся правоохоронна система була в ній задіяна: митники, СБУ, прокуратура – практично всі брали участь. І сьогодні вони роблять вигляд, що це не їхніми руками створена проблема, і треба, аби депутати з нею розібралися. Звісно, існуюча схема ввезення так званих «євроблях» ставить у нерівні умови тих, хто раніше завіз свою машину, чесно сплативши всі податки, мита та акцизи, і тих, хто скористувався схемою єврономерів», – сказав Бондар.

Депутатська група «Партія «Відродження» вважає, що у питанні імпортних автомобілів потрібно створити рівні умови для всіх учасників ринку, зазначив народний депутат. Тому група підтримала законопроекти №8487 та №8488 в редакції профільного Комітету.

«У цих законопроектах зменшені податкові збори, акциз, сума обов’язкового платежу до Пенсійного фонду для усіх нових автомобілів, які завозяться до України. Це дозволить вирівняти вартість машин із європейською ціною. Бо немає жодної логіки в тому, що в Україні, з нашими зарплатами, вартість машин вища, ніж у Європі. Це економічний і соціальний абсурд. Тому ми підтримуємо рішення про зниження податків на нові авто, а також про перегляд умов розмитнення уже завезених машин», – сказав співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Поширити
Новини