1. Головна
  2. Новини
  3. Парламент повинен переглянути діяльність українського уряду, – Віктор Бондар

Парламент повинен переглянути діяльність українського уряду, – Віктор Бондар

 

Україні потрібен новий сучасний уряд – це є ключовою вимогою часу.

Про це під час виступу на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій ВР заявив співголова групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

Він зазначив, що результати президентських виборів є розгромом політики України не лише за останні п’ять років, а за всі 28.

І додав, що найближчим часом парламент повинен переглянути діяльність чинного українського уряду.

«У парламенту ще є час переглянути всю діяльність нинішнього уряду. Нам треба заслухати кожного міністра, що він зробив на своїй посаді, бо за останні роки вони, по суті, провалили економічну політику в Україні та зупинили розвиток країни. Потрібно збирати новий сучасний уряд, який зможе взяти на себе відповідальність, і за рік провести політику відродження економіки України, промисловості, транспорту, енергетики. Сьогодні це є ключовою вимогою», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Серед інших завдань парламенту на найближчий час він назвав ухвалення низки законопроектів, давно обіцяних українцям.

«У парламенту є буквально кілька місяців для того, щоб ухвалити закони щодо зняття недоторканності, імпічменту президента, створення парламентських тимчасових слідчих комісій, щоб проголосувати постанову про скасування грабіжницьких тарифів і проведення енергоаудиту», – підкреслив Віктор Бондар.  

А також наголосив, що вже нині потрібно готуватися до парламентських виборів і не дати пройти в законодавчий орган тим, хто розтратив кредит довіри людей.

«По суті, на найближчих виборах до Верховної Ради боротьба буде йти за майбутній уряд. Його мають очолити професійні, сучасні, нові люди, які чітко розуміють, що таке економічна політика, які мають власне бачення і розуміння економічного розвитку», – сказав співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Поширити
Новини