1. Головна
  2. Новини
  3. Мер Одеси зустрівся з депутатами «Відродження»

Мер Одеси зустрівся з депутатами «Відродження»

Народні депутати Олександр Пресман, Василь Гуляєв та Віталій Барвіненко (депутатська група «Відродження) зустрілися з Одеським міським головою Геннадієм Трухановим і секретарем міськради Олегом Бриндаком.

У ході зустрічі Геннадій Труханов подякував депутатам за активне лобіювання інтересів одеситів на державному рівні. Завдяки підтримці депутатів 3 серпня поточного року Кабінет Міністрів України прийняв рішення про виділення обласному бюджету Одеської області субвенції з державного бюджету у розмірі 17,5 млн грн. на будівництво каналізації по вулиці Корнюшина з відновленням дорожнього покриття вулиці.

Керівник міста підняв також проблеми, у вирішенні яких міська влада сподівається на підтримку народних обранців. Це, передусім, питання забезпечення теплом міста в осінньо-зимовий період і передача Одеської ТЕЦ з державної у комунальну власність міста; питання капітального ремонту Хаджибеївської дамби для забезпечення техногенної безпеки районів Одеси; питання будівництва дороги, яка дозволить відвести великовантажний транспорт за межі міста тощо.

Поширити
Новини