1. Головна
  2. Новини
  3. Піар влади на монетизації субсидій триватиме лише два місяці, – Віктор Бондар

Піар влади на монетизації субсидій триватиме лише два місяці, – Віктор Бондар

 

На розсилку листів із повідомленнями про те, як отримати субсидію готівкою, буде витрачено 32 млн гривень з держбюджету. Про це свідчать дані контракту Мінсоцполітики з державним підприємством «Укрпошта».

Таку інформацію під час виступу у Верховній Раді озвучив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, цей експеримент є передвиборчим піаром влади, оскільки триватиме лише два місяці й завершиться 1 травня.

«32 млн грн витратять на контракт з «Укрпоштою» лише заради популяризації монетизації субсидій готівкою напередодні виборів. За ці гроші можна було додатково виплатити субсидії для 35 тисяч домогосподарств в Україні! Мінсоцполітики заплатить ці кошти для того, щоб проінформувати, яка прекрасна в Україні влада і як вона турбується про людей. При цьому вже з 1 травня знову зростуть тарифи – на 20% на газ та на 30% на електроенергію. Навіть більше: з 1 травня всі, у кого є заборгованість, не матимуть права на отримання субсидії», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Як зазначив Бондар, обсяг боргів за оплату комунальних послуг вже перевищив 57 млрд грн, що свідчить про необґрунтованість нинішніх тарифів. А тим часом держава витрачає сотні мільйонів на утримання керівництва «Нафтогазу України».

«Зарплата керівника «Нафтогазу» на цей рік, згідно з пропозиціями наглядової ради компанії-монополіста, становитиме 126 млн грн у рік. Плюс виплата за перемогу в Стокгольмському суді – ще 240 млн, а також додатково велика кількість різних премій. У підсумку голова «Нафтогазу» планує отримувати 342 млн грн у рік! Майже мільйон гривень в день. Скажіть мені, є здоровий глузд у цій історії? Немає!» – наголосив Бондар.

Він закликав керівництво парламенту поставити на голосування проект постанови по скасування підвищення тарифів та проведення аудиту вартості послуг ЖКГ в Україні.

«Ми вимагаємо поставити на голосування проект постанови, який підписали всі керівники фракцій, причому негайно. І провести аудит енерготарифів. Час наводити порядок у цих питаннях. Час зрозуміти, що уряд має відповідати за всю свою діяльність», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Поширити
Новини