1. Головна
  2. Новини
  3. Хомутиннік звернувся до Авакова з проханням розслідувати вандалізм у Харкові та посилити заходи безпеки на День Перемоги

Хомутиннік звернувся до Авакова з проханням розслідувати вандалізм у Харкові та посилити заходи безпеки на День Перемоги

 

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження», народний депутат України Віталій Хомутиннік звернувся до міністра внутрішніх справ України з проханням розслідувати випадок вандалізму, що стався цієї ночі у Харкові. А також закликав керівництво МВС посилити заходи безпеки на час проведення урочистостей з нагоди Дня перемоги над нацизмом. 

«Сьогодні вночі невідомі намагалися зруйнувати бюст Жукова у Харкові. Дуже шкода, що напередодні Дня перемоги над фашизмом, коли українці вшановуватимуть і згадуватимуть своїх родичів, які воювали на тій страшній війні, на вулицях міст безчинствують вандали. Тут не треба прикриватися якимись гаслами, адже насамперед - це прояв неповаги до людей, які поклали своє життя заради миру. Цей ганебний вчинок стався у Немишлянському районі Харкова, від якого мене було обрано до парламенту. Я вже звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням розслідувати цей інцидент і, зважаючи на те, що трапилося, окремо попросив посилити заходи безпеки в Харкові на час урочистостей до Дня перемоги», – повідомив Віталій Хомутиннік.  Нагадаємо, інцидент стався сьогодні вночі на проспекті Маршала Григоренко (раніше Маршала Жукова): невідомі скинули бюст Георгія Жукова. Як видно на відео, молоді люди (7-10 чоловік) самостійно повалили бюст, зробили на його фоні декілька фотографій і розійшлись. Бюст впав на траву і тому не постраждав. 

На подію також відреагував мер Харкова Геннадій Кернес. На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що пам’ятник вже відновлено, і пообіцяв звернутися до керівництва місцевої поліції, аби правоохоронці забезпечили цілодобову охорону всім пам’ятникам, монументам, братським похованням тих, хто боровся з фашизмом.

 

 

 

Поширити
Новини