1. Головна
  2. Новини
  3. Харківська команда «Відродження» готова боротися за результат на президентських і парламентських виборах, – Віктор Бондар

Харківська команда «Відродження» готова боротися за результат на президентських і парламентських виборах, – Віктор Бондар

 

Команда «Відродження» боротиметься за результат і на президентських, і на парламентських виборах, а також за розширення представництва політсили в місцевих радах.

Про це під час зустрічі з депутатами фракції «Відродження» Харківської обласної ради заявив кандидат у Президенти України від однойменної політсили Віктор Бондар.

 
 

Він зазначив, що Партія «Відродження» має великий потенціал і високий рівень підтримки на місцях.

«Команда «Відродження» у Харкові своєю роботою продемонструвала абсолютно новий підхід до того, як повинні розвиватися область, місто. Мер Харкова Геннадій Кернес міцно підтримує цю команду. Сьогодні «Відродження» – єдина партія, що представляє Харків і Харківську область на всеукраїнському політичному рівні. І ми розуміємо, що Харків матиме ще більшу політичну підтримку після парламентських виборів до Верховної Ради наступного скликання», – сказав Віктор Бондар.

 

За його словами, члени харківського «Відродження» показали, що за п’ять років можна навести порядок у місті та регіоні.

«Роботу харківської команди бачать і цінують люди, тому хочеться зберегти цей потенціал, хочеться, щоб ця команда набирала обертів. Сьогодні вона готова боротися і за результати на президентських виборах, підтримуючи мене як кандидата в Президенти, і на парламентських – щоб провести велику фракцію у Верховну Раду. Ми готові також до виборів у місцеві ради. Конкретні справи набагато переконливіші, ніж промови демагогів, які розповідають нам сьогодні з екранів телевізора, як жити. Йдемо до перемоги на виборах, щоб разом відроджувати Україну!» – заявив Віктор Бондар.

 

Як повідомлялося, кандидат у Президенти України Віктор Бондар перебуває з візитом в Харкові, де політик зустрівся з робочими колективами заводів «ФЕД» і «Турбоатом».

Поширити
Новини