1. Головна
  2. Новини
  3. Кандидатами на звільнення повинні стати всі члени фінансово-економічного блоку уряду, – «Відродження»

Кандидатами на звільнення повинні стати всі члени фінансово-економічного блоку уряду, – «Відродження»

 

Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів.

За ухвалення відповідного рішення у четвер проголосували 254 народних депутати, серед них і парламентарі з групи «Партія «Відродження».

Як зазначив під час виступу з парламентської трибуни співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, кандидатами на звільнення повинен стати весь фінансово-економічний блок уряду.

«Нарешті влада почала слухати те, що ми говоримо. Так було з Валерією Гонтаревою, іншими міністрами. Ми вже півроку говоримо про те, що роботу фінансово-економічного блоку уряду провалено. І проблема не лише в міністрові, проблема – в системному підході самого уряду. Ви набираєте кредитів і не звітуєте, на що їх витрачаєте. У вас немає збалансованої політики щодо реформи податкової та митної служби. Як була там корупція – так і залишилась», – наголосив Віктор Бондар.

Він додав, що головною проблемою уряду є відсутність економічної стратегії розвитку країни.

«Ви заплуталися! У вас права рука не знає, що робить ліва. Ви доходи не зводите з видатками бюджету, у вас нічого не збалансовано! Немає стратегії розвитку країни, немає нової економічної політики, немає відродження промисловості, енергетики, транспорту і наведення ладу у фіскальній службі, податковій та митній політиці. Саме в тих сферах треба шукати доходи бюджету, саме там – зростання економіки», – наголосив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

 

 

Поширити
Новини