1. Головна
  2. Новини
  3. Кандидат у Президенти Віктор Бондар відвідав два найбільших харківських заводи

Кандидат у Президенти Віктор Бондар відвідав два найбільших харківських заводи

 

 Кандидат у Президенти від Партії «Відродження» Віктор Бондар розпочав передвиборчі поїздки регіонами.

Їх мета – спілкування з людьми та презентація виборчої програми кандидата. Початок маршруту – Харківщина, промисловий центр України, де Віктор Бондар побував на двох промислових гігантах – заводах «ФЕД» та «Турбоатом». Робочі поїздки Віктор Бондар здійснює разом із головою Політради Партії «Відродження» Володимиром Пилипенком.

Першою відбулася зустріч із колективом одного з найстаріших українських підприємств – харківського заводу «ФЕД». Сьогодні завод «ФЕД» – одне з кращих у світі підприємств із випуску систем управління для літаків та космічних кораблів і одне з найсучасніших українських виробництв з точки зору технологій та розробок. Минулого року завод освоїв виготовлення нових агрегатів ще й для військових літаків.

 
 
 
 

 Також представники Партії «Відродження» відвідали АТ «Турбоатом» – одне з найбільших підприємств світу з проектування та виробництва парових турбін для ТЕС, ТЕЦ, атомних електростанцій (АЕС), гідравлічних турбін для гідроелектростанцій, іншого енергетичного обладнання. Виробляючи турбіни, які з успіхом працюють на електростанціях 45 країн світу, завод по праву вважається лідером енергетичного машинобудування країни.

 
 
 
 

 Як зазначив кандидат у Президенти України Віктор Бондар, його поїздка регіонами стартувала з Харкова тому, що саме тут він здобув освіту і розпочав свій трудовий шлях. Він добре знає місто і завжди переймається його проблемами. Лідер «Відродження» зазначив, що харківські заводи «ФЕД» та «Турбоатом» є найкращим прикладом того, наскільки ефективною може бути українська економіка, якщо розвиватиметься в правильному напрямку.

«Прибуток «Турбоатому» за рік – майже 885 млн гривень, прибуток заводу «ФЕД» – понад 1 млрд 300 млн гривень. Це не тільки успішні прибуткові підприємства, а й світова слава держави. Тут створені тисячі робочих місць, забезпечена гідна оплата праці – висококваліфіковані робітники отримують до 30 тис. гривень щомісяця. І це приклад того, як має розвиватися країна, щоб бути успішною. Тому в програмі Партії «Відродження» і моїй програмі як кандидата в Президенти чітко задекларовано: відмовитися від аграрно-сировинної моделі економіки, яку нам нав’язують ззовні, надавати перевагу розвитку українській промисловості! Потрібно створювати для промисловців умови: це і ввезення нового інноваційного обладнання без сплати мита та ПДВ, скасування земельних податків під соціальними об’єктами заводів, зниження податку на землю під промисловими цехами, запровадження інших стимулів. Наша мета – реалізувати конкретний план дій для виведення економіки з кризи. Ми пропонуємо дати новий поштовх українській промисловості й зробити Україну сучасною високотехнологічною державою, з якою рахуватиметься весь світ», – заявив кандидат у Президенти України Віктор Бондар.

Як додав голова Політради Партії «Відродження» Володимир Пилипенко, команда політсили у Харкові широко представлена в органах місцевої влади всіх рівнів.  

 «Також багато депутатів від «Відродження» представляють Харків і Харківщину у Верховній Раді. І саме завдяки успішній роботі нашої команди відбулося дуже багато позитивних змін у регіоні. Саме тому ми з Харкова почали презентацію нашої економічної стратегії, яка називається «Власний шлях».

Ми знаємо, що потрібно зробити, аби Україна стала заможною. Наш план передбачає передусім збереження промисловості та відродження економіки. Відповідні законодавчі ініціативи вже зареєстровані депутатською групою «Партія «Відродження» у парламенті. І ми обов’язково доб’ємося їх ухвалення. Я думаю, що відродження України почнеться саме з Харківщини та Харкова. Ми відродили Харків – тож відродимо Україну!» – наголосив Володимир Пилипенко.

 
 
 
 
Поширити
Новини