1. Головна
  2. Новини
  3. У «Відродженні» закликали парламент якнайшвидше призначити дату інавгурації

У «Відродженні» закликали парламент якнайшвидше призначити дату інавгурації

 

Депутатська група «Партія «Відродження» пропонує парламентським фракціям якнайшвидше призначити дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. А також закликає спікера Верховної Ради Андрія Парубія виступити в ролі модератора узгодження цієї дати.

З такою пропозицією під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій ВР виступив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік.

Він підкреслив, що не можна серйозно обговорювати вирішення найголовніших питань в державі, не враховуючи позиції щодо них новообраного президента. Народний депутат закликав визначити дату інавгурації найближчим часом. 

«Ми бачимо, що навколо цього питання відбувається багато спекуляцій, і тональність розмов як з одного, так і з іншого боку є не зовсім прийнятною. Ми розуміємо, що інавгурація має відбутися якнайшвидше. Є п’ять постанов з пропозиціями дати – від 19 травня до 1 червня. Наша фракція підтримає будь-яку з постанов, яка буде погоджена між новообраним президентом та парламентом», – сказав Віталій Хомутиннік.

Він також закликав спікера ВРУ Андрія Парубія провести ще одну зустріч із Володимиром Зеленським.

«Саме голова Верховної Ради має стати модератором спілкування з новобраним президентом, скликати ще одну зустріч з ним чи його командою для того, щоб визначити, яка саме дата інавгурації буде прийнятною. І закрити це питання, рухатися далі! Тому що з одного боку звучать ультиматуми, а з іншого – є позиції, які фракції не до кінця висловлюють. Тому давайте це питання вирішимо сьогодні й уже завтра на ранковому засіданні ухвалимо рішення», – запропонував співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Він закликав лідерів фракцій та новообраного президента не шукати приводів для протистояння.

«Треба, навпаки, показати приклад взаємодії та побудови тих демократичних цінностей, за які боролися всі кандидати», – сказав Хомутиннік. 

Поширити
Новини