1. Головна
  2. Новини
  3. Двоє представників «Відродження» Геннадій Кернес та Богдан Андріїв увійдуть до партії мерів

Двоє представників «Відродження» Геннадій Кернес та Богдан Андріїв увійдуть до партії мерів

 

В Україні буде створена політична партія, що об’єднає мерів українських міст. Ця політична сила братиме участь у найближчих парламентських виборах. Проект ініціював обраний від Партії «Відродження» харківський міський голова Геннадій Кернес.

Про підтримку та готовність увійти до партії заявив також мер Ужгорода Богдан Андріїв.

Про це політики повідомили на своїх сторінках у Facebook.

При цьому Геннадій Кернес зазначив, що свою нинішню посаду він залишати не планує.

Як підкреслив Геннадій Кернес, першочергове завдання для щойно створеної політсили на парламентських виборах – це провести до парламенту нових людей, які вміють вирішувати проблеми на місцях.

«Ми з мером Одеси Геннадієм Трухановим справді поведемо в новий парламент партію. Партію тих, хто чує інших людей, хто працює для інших людей, хто розуміє труднощі інших людей і знає, як їх усунути. Нашим завданням не є політична кар’єра. Наше завдання – влити нову кров у Верховну Раду, зробити так, щоб туди прийшли фахівці, які розуміються на місцевих проблемах і мають план їх вирішення. І наша з мером Трухановим мета – дати цим людям інструмент для їхньої роботи. Зробимо не тільки Харків, а й Україну кращою!» – написав Геннадій Кернес.

Своєю чергою міський голова Ужгорода Богдан Андріїв наголосив, що в парламенті нового скликання мусить бути сильне представництво місцевого самоврядування.

«У команді Партії «Відродження» багато досвідчених людей. Від самого початку політична сила створювала свою структуру «знизу догори», враховуючи потреби місцевого самоврядування, організовуючи партійні осередки в регіонах. Вважаю, що саме на таких засадах може базуватися сильна парламентська партія, яка буде залежати не від прізвища одного лідера, а від якості роботи її представників. І це стане найкращим стимулом для того, щоб працювати на результат. Гадаю, більшість громадян підтримають такий підхід. Обирати потрібно справи, а не слова!» – написав Богдан Андріїв.

Раніше повідомлялося,  що до складу об’єднаної політсили мерів увійдуть представники партії «Довіряй справам» мера Одеси Геннадія Труханова, частина народних обранців від партії «Наш край», з депутатських груп «Партія «Відродження» і «Воля народу» в парламенті. Відповідну  інформацію агентству «Інтерфакс-Україна» підтвердив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік.

 

Поширити
Новини