1. Головна
  2. Новини
  3. Дмитро Святаш: Підтримка Президента на Харківщині знизилася у шість разів порівняно з 2014 роком

Дмитро Святаш: Підтримка Президента на Харківщині знизилася у шість разів порівняно з 2014 роком

 

За п’ять років перебування на посаді чинний Президент Петро Порошенко не зміг виконати більшості своїх передвиборчих обіцянок. Про це свідчить низький рівень його підтримки громадянами в першому турі виборів.

Таку думку в ефірі телеканалу «Наш» висловив народний депутат групи «Партія «Відродження» Дмитро Святаш.

За приклад він навів рейтинг нинішнього глави держави в Харківській області, де, за словами нардепа, підтримка гаранта порівняно з виборами 2014 року зменшилася у шість разів.

«Виклики, які привели Президента України на його сьогоднішню посаду, залишились. Війна триває, території не повернуті, корупція зросла в п’ять разів. Якщо ми подивимось, як голосувала моя рідна Харківська область чи Одеська область, то фактично люди відповіли на ці питання, давши чинному президенту 6-8% підтримки», – сказав Дмитро Святаш.

Він відзначив, що замість вирішення головних викликів, які стоять перед країною, Президент визначив інші пріоритети.

«Що було на порядку денному? Війна, територія, корупція. І якщо відповіді на ці виклики не було, то перед виборами вирішили змінити весь порядок денний на «армія, мова, віра». Звісно, армія є націотворною інституцією. Але вона не повинна бути джерелом збагачення для «своїх», а мусить виконувати функції захисту незалежності та територіальної цілісності держави й народу України. Питань віри, на мою думку, світська влада взагалі не може торкатися – це не є компетенцією Президента та Кабінету Міністрів. У підсумку всі ці питання не об’єднали Україну, а розділили її», – вважає народний депутат.

Поширити
Новини