1. Головна
  2. Новини
  3. Депутати «Відродження» обговорили економічну стратегію «Власний шлях України» з представниками бізнесу

Депутати «Відродження» обговорили економічну стратегію «Власний шлях України» з представниками бізнесу

 
 

7 лютого у Києві відбулася зустріч народних депутатів групи «Партія «Відродження» із представниками Українського союзу промисловців та підприємців.

У зустрічі взяли участь голова партії «Відродження», співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, народний депутат групи «Партія «Відродження» Артем Ільюк та перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко, президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах, а також керівники промислових підприємств та асоціацій.

 

Сторони обговорили економічну стратегію «Власний шлях України» та спільне бачення шляхів розвитку промисловості, які допоможуть державі вийти з економічної кризи.

Як зазначив голова партії «Відродження» Віктор Бондар, наразі депутатська група «Партія «Відродження» – єдина політична сила в парламенті, яка запропонувала стратегію для відновлення української економіки. Також група постійно наполягає на тому, щоб економічні питання з’являлися на порядку денному Верховної Ради.

«Останні тенденції у співпраці зі Світовим банком і Міжнародним валютним фондом викликають чимало сумнівів. Якщо ще 3-5 років тому держава брала кредитні кошти, зокрема, і на фінансування соціальних проектів, то останнім часом позики беруться просто для обслуговування уже взятих кредитів. З такими підходами ми тільки накручуємо борги на державу і нічого не змінюємо. Про це ми постійно говоримо з трибуни парламенту, закликаємо, що треба міняти політику співпраці з МВФ, зі Світовим банком. Адже Україна стала залежною від кредитів, які в економіці нічого не змінюють. Позики можна брати на поліпшення транспортної інфраструктури, на зростання промислового виробництва, на пільгове кредитування промислових об’єктів. Тоді це справді вклад у розвиток економіки. Але, на жаль, нас не чують. Тому ми розробили програму, на її основі готуємо законопроекти, збираючи конструктивні ідеї від бізнесу. Ми хочемо, щоб цей документ став дорожньою картою відродження України», – зазначив Віктор Бондар.

Він додав, що для реалізації стратегії «Власний шлях України» фахівці партії «Відродження» уже підготували перший законопроект щодо підтримки вітчизняної промисловості. До його розроблення долучилися експерти та керівники підприємств реального сектору економіки. 

 

Своєю чергою представники УСПП підкреслили важливість співпраці між промисловцями, підприємцями і представниками українського парламенту. Як зазначив президент Українського союзу промисловців та підприємців Анатолій Кінах, в УСПП розроблена програма «Платформа економічного патріотизму», яка допоможе досягнути зростання ВВП країни на рівні 7-8% та забезпечить створення робочих місць для українців.

«Ми абсолютно позитивно і з надією розглядаємо проект закону, який розроблений депутатською групою «Партія «Відродження», щодо стійкого розвитку вітчизняного підприємництва. Готові активно залучати до цієї роботи фахівців, аби цей проект став законом і зробив свій внесок в інноваційний розвиток нашої промисловості», – наголосив президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах.

Він підкреслив важливість спільної праці над створенням в Україні території економічного зростання на основі економічного патріотизму.

З економічною програмою реалізації стратегії "Власний шлях України" можна ознайомитись тут: https://vidrodzhennya.org.ua/party-program/ekonomika

 

Поширити
Новини