1. Головна
  2. Новини
  3. Депутати «Відродження» взяли участь в урочистостях до Дня Перемоги

Депутати «Відродження» взяли участь в урочистостях до Дня Перемоги

 

Представники депутатської групи «Партія «Відродження» взяли участь в урочистій церемонії з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Разом із ветеранами війни та громадськістю вони вшанували пам’ять загиблих і поклали квіти до могили Невідомого солдата у парку Вічної Слави у Києві.

 

Як зазначив народний депутат групи «Партія «Відродження» Євген Гєллєр, Меморіал Слави представники політсили відвідують щороку, аби привітати ветеранів Другої світової війни та віддати шану всім тим, хто боровся з нацизмом.

Геллєр додав, що сьогодні надзвичайно важливо зберегти та передати нащадкам пам’ять про героїв, які відвоювали мир на рідній землі.

«День Перемоги для мене – це 9 травня. Мій дід був рядовим піхоти, пройшов усю війну, тому знаю, якими важкими були ті часи, хоча дідусь не дуже любив ділитися спогадами. День Перемоги – це можливість віддати данину шани нашим дідам і прадідам, тим, хто воював на фронтах Другої світової війни. З такими думками я прийшов сюди сьогодні, і приходжу щороку. Насправді ветеранів війни залишилося дуже мало, на всю Україну – близько 9000 осіб. Тому кожна зустріч з учасниками тих бойових дій – це дотик до історії. Вони живі, поки ми про них пам’ятаємо, і ця пам’ять повинна передаватися від покоління до покоління», – сказав Євгеній Гєллєр.

 

Напередодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення у Харкові депутати від Партії «Відродження» поклали квіти до Меморіалу Слави в Лісопарку.

В урочистому мітингу взяли участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови Харківської обласної ради, голова фракції «Відродження» в облраді Володимир Скоробагач, перший заступник міського голови Ігор Терехов.

Присутні вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

 

Поширити
Новини