1. Головна
  2. Новини
  3. Депутатів місцевих рад від Партії «Відродження» визнали одними з кращих представників місцевого самоврядування

Депутатів місцевих рад від Партії «Відродження» визнали одними з кращих представників місцевого самоврядування

 

Депутати місцевих рад з Полтавщини та Хмельниччини від Партії «Відродження» стали фіналістами загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Нагородження найкращих управлінців місцевого рівня відбулося у Києві 24 січня.

У заході взяли участь представники Адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, місцевих органів самоврядування та громадських організацій.

За підсумками проекту, до переліку найпродуктивніших представників місцевого самоврядування увійшли депутати Віньковецької районної ради Хмельницької області від Партії «Відродження» Віктор Морозовський та Олександр Гаман, а також депутати Лубенської міської ради Полтавської області від Партії «Відродження» Наталія Сухонос та Тетяна Алексєєва.

Депутатка Партії «Відродження» з Лубен Тетяна Алексєєва обрана до міськради вже вчетверте. За її словами, впродовж останніх років контакти депутатів міської ради з громадянами стали більш тісними.

«Якщо раніше органи місцевого самоврядування були окремо, а громада – окремо, то зараз налагоджуються дуже тісні контакти. І це велика відповідальність як для кожного депутата, так і для населення. Нині ми постійно підтримуємо двосторонній контакт через соціальні мережі, за допомогою ЗМІ. Громада повсякчас отримує різноманітну інформацію про те, що і як відбувається у раді того чи іншого рівня. І навіть більше. Зараз громади сама пропонує різноманітні ініціативи, які підштовхують виконавчу владу робити нові кроки на користь населення. Ці підказки дають нам змогу реалізувати необхідні проекти, спрямовані на розвиток нашого регіону», – каже Тетяна Алексєєва. 

Участь у нагородженні учасників проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці» взяв голова Політради Партії «Відродження» Володимир Пилипенко. Він зазначив, що проект дає можливість дізнатися імена кращих управлінців на місцевому рівні, а також є гарним майданчиком для обміну досвідом.

«Без взаємозв’язку між центральною та місцевою владами, з одного боку, і територіальними громадами й керівництвом ОТГ – з іншого – ніяка реформа децентралізації не відбудеться. І жодних позитивних зрушень бути не може. Ми сьогодні бачимо кращих самоврядних управлінців – тих, хто здатен переборювати труднощі. І мені дуже приємно, що серед номінантів зі всієї України були також представники органів місцевого самоврядування, обрані від Партії «Відродження». Це депутати місцевих рад з Полтавщини та Хмельниччини. Наші партійці нині розбудовують територіальні громади і примножують багатство України», – зазначив політик.

Сам Володимир Пилипенко теж був відзначений – йому вручили орден «За вірність народу України». Ця нагорода присуджується тим, хто своєю щоденною працею доводить відданість українському народові.

 
 

За час реалізації Проекту відзначено понад 1000 представників місцевого самоврядування медалями «За розвиток місцевого самоврядування», грамотами Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування і Книгою Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

 

 

 

Поширити
Новини