1. Головна
  2. Новини
  3. Члени Київської міської організації Партії «Відродження» вшанували пам’ять загиблих від аварії на ЧАЕС

Члени Київської міської організації Партії «Відродження» вшанували пам’ять загиблих від аварії на ЧАЕС

 

Члени Київської міської організації Партії «Відродження» взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому 33-й річниці аварії на ЧАЕС.

Захід відбувся у Меморіальному комплексі жертвам Чорнобильської катастрофи, що в Святошинському районі Києва. Також серед учасників мітингу були лідери громадських організацій, зокрема голова Союзу інвалідів Чорнобиля Святошинського району Сергій Красильников, члени сімей постраждалих в аварії на ЧАЕС. На честь героїв-ліквідаторів поклали квіти і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 
 
 

По завершенні урочистої частини мітингу-реквієму керівник Київської міської організації Партії «Відродження» Олексій Філіппов вручив ліквідаторам грамоти Верховної Ради та іменні нагороди. 

 

Він подякував учасникам ліквідації аварії за те, що завдяки їх саможертовності вдалося зупинити поширення радіаційного забруднення 33 роки тому. І додав, що сьогодні вкрай важливо домогтися повного виконання державою своїх зобов’язань перед усіма чорнобильцями щодо соціального захисту.

«Жодна влада в Україні не виконала повною мірою зобов’язань перед цими людьми. Упродовж п’яти років керування нинішньою владою ухвалювалися документи, які звужували права чорнобильців, обмежували соціальні пільги та компенсації. Були фактично заморожені пенсії, не дотримувалися рішення судів на користь постраждалих, причому не тільки українських, а і Європейського суду з прав людини. Тим часом кількість чорнобильців, які отримують пільги, зменшилась на 750 тисяч, тобто на 45%! Невже до цих людей повернулося здоров’я? Чи їх проблеми зникли?» – сказав Філіппов. 

Задля повернення чорнобильцям втрачених соціальних гарантій депутатська група «Партія «Відродження» розробила законопроект №6292, який спрямований на комплексне відновлення пільг для всіх категорій постраждалих у результаті аварії на ЧАЕС.

«Сьогодні, коли учасників ліквідації аварії на ЧАЕС стає все менше, необхідно розуміти потреби цих людей, дослухатися до них і постійно їх підтримувати. І Партія «Відродження» робить це постійно – на відміну від влади, яка згадує про Чорнобильську трагедію лише 26 квітня. Депутатська група «Партія «Відродження» у Верховній Раді і далі наполягатиме на прийнятті законопроекту № 6292. Сподіваємось, що після зміни влади в державі зміниться й позиція стосовно чорнобильців, законопроект буде ухвалений, і держава виконає свої зобов’язання», – підкреслив голова Київської міської організації Партії «Відродження» Олексій Філіппов.

 
 
 
 
 
 

 

 
Поширити
Новини