1. Головна
  2. Новини
  3. Битва за участь переселенців у місцевих виборах ще не програна - Володимир Скоробагач

Битва за участь переселенців у місцевих виборах ще не програна - Володимир Скоробагач

Під загрозою неучасті у місцевих виборах опинилися майже 1,5 млн українців. Особливо гостро ця проблема постала у Харкові. Нещодавно ЦВК фактично висловилася проти участі тимчасових переселенців з Донбасу та Криму в майбутніх виборах.

Про це заявив голова Харківської міської організації партії "Відродження", депутат Харківської міської ради Володимир Скоробагач.

"За останній рік наше місто прийняло більше 100 тисяч переселенців. І не просто прийняло, а намагалося створити умови для хорошого життя. Переселенцям запропонували роботу, їхніх дітей влаштували в дитсадки та школи, забезпечили їм медичне та соціальне обслуговування, побудували модульне містечко для проживання найбільш вразливих категорій. Іншими словами, місто, у якого і так безліч своїх невирішених проблем, приділило цим людям першочергову увагу. Скільки ще ці люди будуть жити в Харкові - не знає ніхто. Рік, два? Навіть якщо війна закінчиться, чи зможуть і чи захочуть вони повернутися в рідні краї?" - зазначив він.

Володимир Скоробагач вважає, що битва за участь переселенців у місцевих виборах ще не програна.

"Депутатська група "Партія"Відродження" внесла відповідний законопроект і буде домагатися його прийняття на найближчій сесії Верховної Ради. Не виключаю, що Харківська міська рада також включиться в цей процес і прийме відповідне звернення до керівництва країни", - повідомив депутат.

Поширити
Новини