1. Головна
  2. Новини
  3. Будівництво житла може стати одним із драйверів зростання української економіки, – Бондар

Будівництво житла може стати одним із драйверів зростання української економіки, – Бондар

 

Будівництво житла, реалізація великих інфраструктурних проектів в масштабах держави можуть стати драйверами зростання української економіки найближчими роками.

Про це під час відвідування нового перспективного мікрорайону ЖК «Еспланада» в Сумах заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

 

За його словами, інфраструктура цього комплексу – приклад висококласного проекту, який забудовник реалізує без допомоги держави.

«У даному випадку будуються не просто житлові будинки – тут, на 15 гектарах території, будуть свої паркінги, розв’язки. А нагорі залишаються дитячі майданчики, простір із ландшафтним дизайном, все для того, щоб люди могли комфортно жити. Це приклад класного проекту», – сказав Бондар.

Він додав, що пожвавлення ринку будівництва житла в Україні стимулюватиме зростання економіки.

«На першому плані повинні бути промисловість, будівництво, транспорт, енергетика. Почне це працювати – вся країна стане на ноги. Ці базові принципи закладені в програмі Партії «Відродження», про це вже не перший рік я говорю в парламенті. Тільки коли запрацює українська економіка, будуть робочі місця, молодь повернеться. І тоді навколо кожного обласного міста щороку будуватимуть 2-3 таких мікрорайони», – сказав Віктор Бондар.

Народний депутат підкреслив, що сьогодні українська влада не думає про майбутнє, а проводить політику непродуманих позик і «проїдання» бюджетних коштів.

«Держава нічим сьогодні не допомагає. У будь-якому державному банку із задоволенням кредитують покупку імпортної побутової техніки, імпортних автомобілів – усього того, що з країни забирає валюту. Але вони чомусь не кредитують житло, не дають довгі кредити для молоді. Така модель не працює», – підкреслив Бондар.

 

Як зазначив глава правління ВАТ «Сумбуд» Олександр Бритов, завдання-мінімум держави – принаймні не перешкоджати розвитку будівельної галузі. Наприклад, якщо належить за законом 10 днів на видачу документів, треба, щоб ці документи і видавалися через 10 днів.

«Звичайно, хотілося б більше державних замовлень, – сказав Олександр Бритов. – Так, у цьому будинку 40 квартир буде побудовано на замовлення Міністерства оборони».

Як зазначив голова Сумської обласної організації Партії «Відродження» Юрій Чмирь, сьогодні політсила представлена ​​фракцією з 8 депутатів обласної ради і понад 100 депутатів різних рівнів у Сумській області.

«Весь цей колектив працює для того, щоб поліпшити життя в нашій області. Саме наші депутати часто стають ініціаторами прийняття програм і рішень, важливих для регіону. Так з’являються нові об’єкти, наприклад, лікарня у місті Ромни, дитяча обласна лікарня у Сумах, нове футбольне поле ДЮСШ в Охтирці, ФАП у Краснопіллі. Я назвав п’ять об’єктів, які реалізуються за програмами, що приймаються депутатами. І ми й надалі продовжуватимемо реалізацію програми партії на місцях», – заявив Юрій Чмирь.

 
 

 

 

Поширити
Новини