1. Головна
  2. Новини
  3. Артем Ільюк: «У Миколаєві відремонтовані дороги не простояли і місяця»

Артем Ільюк: «У Миколаєві відремонтовані дороги не простояли і місяця»

Сто мільйонів гривень - саме така небувала сума грошей цього року була виділена з міського бюджету на ремонт доріг Миколаєва. Проте стан доріг залишився незадовільним, вважає народний депутат від партії «Відродження» Артем Ільюк.

«100 мільйонів у бюджеті не взялися нізвідки. Кожен з нас, городян, заплатив дорогу ціну за цей атракціон небаченої щедрості. Це і подорожчання комунальних тарифів, зростання цін на продукти та медикаменти, це заморожене зростання зарплат і пенсій. Тому кожному миколаївцю дуже хочеться, щоб ремонт був зроблений раз і назавжди. Водієві, який постійно «ловить» ями і вибоїни своїм автомобілем. Молодим мамам, які на цих дорогах не справляються з управлінням коляскою. Молоді, яка хоче пересісти на велосипеди, але не може тільки через небезпечні дороги», - обурився нардеп.

За словами Ільюка, нові дороги недовго тішили око. Вони не простояли навіть і місяця.

«У спеку і сонце за новими дорогами пішли багатотонні зерновози. Поки в місті не працює ДАІ, зерновози наплювали навіть на знаки дорожнього руху і пішли по пр. Леніна і провулках. Асфальт перетворився на кисіль. Тепер замість доріг у нас дюни і бархани. А перевантажені зерновози продовжують добивати як нове, так і старе покриття. На це боляче дивитися. Мільйони не просто закатані в асфальт, вони не варті навіть паперу, на якому опубліковано рішення сесії міськради про виділення грошей», - зазначив Артем Ільюк.

Нердеп звернувся до чинної влади: «Ви повинні взяти на себе відповідальність! Я, як народний депутат України, як законодавець і парламентарій, звертаю вашу увагу на Постанову Кабміну №879 «Про заходи збереження автодоріг загального користування», де чорним по білому сказано, що під час сильної спеки терміново збирається штаб з представників служби автодоріг, виконкому міськради, місцевого самоврядування, ДАІ і формуються маршрути об'їзду і відстою вантажівок».

Депутат підкреслив, що саме мер повинен зібрати зерно-трейдерів і виробити такі єдині зрозумілі правила, щоб не постраждав бізнес, перевізники, але щоб збереглися дороги і розвивалося місто! Ільюк наголосив, що у голови міста є всі необхідні важелі, щоб встановлені правила неухильно виконувалися.

«Люди вже виходили перекривати дороги зерновозам. Що ще потрібно зробити, щоб влада побачила їхній відчай і почала працювати? Механізми роботи прописані і відомі. І якщо в інших містах міська влада робить все, щоб зберегти інфраструктуру і розвивати її, так чого не вистачає владі Миколаєва?», - підсумував Артем Ільюк.

Поширити
Новини