1. Головна
  2. Новини
  3. Артем Ільюк презентував проект "Депутат з нашого двору"

Артем Ільюк презентував проект "Депутат з нашого двору"

У Миколаєві відбулася презентація проекту миколаївської обласної організації партії "Відродження" "Депутат з нашого двору".

Презентував проект "народних праймеріз" народний депутат України, глава миколаївської обласної організації партії "Відродження" Артем Ільюк. Проект "Депутат з нашого двору" - це ноу-хау для Миколаєва і в цілому для України. Партія "Відродження" шукає активних миколаївців, людей, які небайдужі до долі рідного міста.

"У кожного миколаївця є шанс працювати не тільки на благо свого двору або району, а й на благо міста. Це можуть бути, наприклад, активісти дворів, глави ОСББ, просто ваші сусіди, в яких ви бачите бажання і прагнення змінити життя на краще, зробити його більш комфортним. Саме такі люди повинні представляти інтереси городян у депутатському корпусі", - розповів під час презентації проекту Артем Ільюк.

Він також додав, що для потенційних кандидатів немає ніяких перешкод, оскільки абсолютно не має значення ні вік, ні стать, ні рівень достатку, ні освіта.

"Партія "Відродження", як і всі українці, покладала великі надії на новий закон про вибори. Але дива не сталося і новий закон про вибори поставив крапку в розвитку громадянського суспільства, не давши права балотуватися у депутати від громадських організацій та громади. Всіх загнали в партії. Звичайна людина, яка хотіла би стати депутатом міської ради, бо любить своє місто і хоче про нього піклуватися, не може цього зробити, будучи безпартійною. Тому партія "Відродження", як партія миколаївців, оголошує масштабний проект "Депутат з нашого двору", який дозволить кожному городянину, який вже піклується про свій двір, своє місто, стати депутатом міськради, - розповів депутат. - Ми повертаємо право на владу народу".

Миколаївська обласна організація партії "Відродження" зі свого боку буде підтримувати кандидатів з народу під час всієї кампанії. Юристи надаватимуть народним кандидатам консультації, також буде проводитися навчання в "Школі молодого депутата", після якого зареєстровані кандидати отримають повний супровід їхньої виборчої кампанії.

Поширити
Новини