1. Головна
  2. Новини
  3. Артем Ільюк закликав переформатувати депутатські комісії Миколаївської облради

Артем Ільюк закликав переформатувати депутатські комісії Миколаївської облради

 

Народний депутат України, голова обласної Миколаївської організації Партії «Відродження» Артем Ільюк закликав голову облради Вікторію Москаленко переформатувати орган місцевого самоврядування. 

«Замість того, щоб працювати і просувати пропозиції, які надходять від територіальної громади, вирішувати питання та проблеми, що накопичилися в області, в обласній раді сьогодні відбуваються хаос, розбрід і хитання. Брутальна поведінка низки депутатів і голів комісій останнім часом викликає обурення у мене як у жителя Миколаївщини. Навіть більше: я вважаю, що це ганьба і самодискредитація політичної еліти Миколаївської області! Не повинні депутати дозволяти собі таку поведінку на засіданнях комісій – з бійками, лайкою. Звісно, керівництво обласної ради, як і керівництво ОДА, розуміє, що в каламутній воді легше рибку ловити. Може, комусь це й вигідно. Але я вважаю, що час ставити крапку і запустити процес оновлення: змінити погляди, підходи, розуміння суті роботи, тому що не можна грати постійно в одні ворота. Потрібно починати діалог. Якщо цього не станеться, то рано чи пізно це повністю паралізує роботу обласної ради. Я як керівник обласної Миколаївської організації Партії «Відродження» пропоную переформатувати цей орган місцевого самоврядування», – розповів Артем Ільюк.

Парламентар зазначив, що депутати фракції «Відродження» в облраді не претендують на місця голів, заступників голів або секретарів постійних депутатських комісій. Вони прагнуть одного – і надалі працювати та відстоювати інтереси жителів своїх районів.

«Я відразу хочу сказати, що ми переслідуємо насамперед інтереси громади, а не власні. Нам не потрібні посади ні голів комісій, ні заступників, ні секретарів. Хочу наголосити на цьому, щоб ніхто не вигадував, ніби ми це робимо з якоюсь корисливою метою. Навіть якщо нам надходитимуть такі пропозиції, ми від них будемо відмовлятися. Як опозиційна сила ми готові підставляти плече в тих випадках, коли рішення йдуть на користь громади. Але не збираємося танцювати під одну дудку з тими, хто плює людям в обличчя», – категорично заявив Ільюк.

Народний депутат акцентував на відповідальності, яку мусять нести ті, хто допустив таку ситуацію.

«Те безчинство, яке коїться у стінах облради, не робить честі не лише депутатам, а й людям, які керують цим процесом. Мені дуже імпонує робота депутатів фракції «Відродження», які готові з головою поринати у вирішення проблеми не лише своєї громади, а й усієї області. Однак поки що наша фракція налічує чотирьох осіб. Тож нині найреальнішим виходом із ситуації є перегляд усіма депутатами свого ставлення до роботи і взаємодії. Тому що цей хаос рано чи пізно призведе до сумних наслідків», – сказав Артем Ільюк.

 

Поширити
Новини