1. Головна
  2. Новини
  3. Антон Яценко закликав передбачити у Держбюджеті додаткове фінансування для лікування українців за кордоном

Антон Яценко закликав передбачити у Держбюджеті додаткове фінансування для лікування українців за кордоном

Під час розгляду парламентом змін до Державного бюджету на 2017 рік необхідно передбачити додаткові кошти на медицину, в тому числі профінансувати низку державних програм, такі як лікування українців за кордоном, протезування, виділення додаткових коштів на лікування дітей з ДЦП.

З відповідною вимогою під час пленарного засідання Верховної Ради звернувся до парламенту народний депутат групи «Партія «Відродження» Антон Яценко.

«Дуже хотілось би щоб серед 27 мільярдів, якщо я не помиляюсь – ми знайшли кошти на таки речі як охорона здоров’я. Зокрема, сьогодні 94 дитини потребують лікування за кордоном. Вчора я спілкувався з в.о. міністра охорони здоров’я пані Супрун. Вона каже, що вже троє дітей померли через брак коштів.  Наступне, до протезів суглобів, тут багато мажоритарників, всі  ми бачимо, коли люди звертаються і приковані до ліжка роками . Також кохлярна імплантація, хто не знає, я нагадаю, коли глухонімі діти, їх треба лікувати, ДЦП та інше. Для лікування всіх зазначених категорій українців необхідне додаткове фінансування», – розповів політик.

Також він  висловив сподівання, що його зауваження врахують та підтримають під час розгляду змін до Бюджету на 2017 рік.

«Я особисто спільно с колегами подали ці правки до Бюджету, і дуже хотілося б, щоб під час засідання бюджетного комітету вони були враховані.  Я звертаюсь абсолютно до всіх депутатів, перш за все до тих, хто входить до бюджетного комітету , а також до тих, хто має відношення до медицини, і прошу також прийти на засідання Комітету. Друзі давайте підтримаємо, тому що ми знаходимо кошти на будь-що окрім, медицини»,-  відзначив нардеп.

Нагадаємо, раніше за ініціативою Антона Яценко та партії «Відродження» у Кабінеті Міністрів створили робочу групу, яка займалась питаннями збільшення видатків на держпрограму «Лікування громадян України за кордоном».

Поширити
Новини