1. Головна
  2. Новини
  3. Антон Яценко: «Відродження» домоглося збільшення фінансування для лікування українців за кордоном

Антон Яценко: «Відродження» домоглося збільшення фінансування для лікування українців за кордоном

Зусиллями народних депутатів з групи «Партія «Відродження» у змінах до Бюджету на 2017 рік передбачили додаткові кошти на лікування важкохворих дітей за кордоном.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Антон Яценко.

На думку народного депутата, лікування онкохворих дітей за кордоном має на 100% фінансуватися з Державного Бюджету.

«Вчора, ми прийняли проект закону про зміни до бюджету на 2017 рік, законопроект №6600. Я дуже вдячній колегам по залу, що врахували мої правки, та правки наших депутатів від групи «Відродження». І ми збільшили на 186 мільйонів гривень витрати на лікування за кордоном, перш за все, мова йде про онкохворих дітей. Ми збільшили на 5 млн лікування дітей з ДЦП. Збільшили на 10 млн по кохлярній імплантації, але багато проблем залишилось не вирішеними», – відзначив нардеп.

Для того, аби забезпечити 100% державним фінансуванням лікування  онкології та інших важких захворювань у дітей, народний депутат Антон Яценко звернувся із відповідною пропозицією до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. У свою чергу, вже сьогодні прем'єр-міністр ухвалив рішення створити робочу групу по розробці концепції повного державного фінансування лікування онкохворих дітей за кордоном.

«Україна – єдина країна яка сьогодні не лікує дітей 100% за рахунок бюджету. Є доручення прем’єр-міністра, і ми утворили робочу групу у складі міністерств, МОЗ, Академії наук, та інших органів влади, щоб до осені попрацювати. І дуже б хотілося щоб робоча група попрацювала до цього часу розробила таку концепцію, щоб в нас припинилась ситуація, коли батьки вимушені збирати кошти. Тому, я дуже просив би всіх журналістів і громадських діячів максимально долучитися до популяризації цієї проблеми, щоб ми восени могли передбачити необхідне фінансування. І щоб вже починаючи з цього року, та наступних  було зроблено таким чином, щоб ми повністю фінансували з бюджету всі хвороби, пов’язані із дітьми», – додав Антон Яценко.

Нагадаємо, раніше за ініціативою Антона Яценко та депутатської групи «Партія «Відродження» у Кабінеті Міністрів створили робочу групу, яка займалась питаннями збільшення видатків на держпрограму «Лікування громадян України за кордоном».

Поширити
Новини