1. Головна
  2. Новини
  3. Андрій Шипко закликав парламент відповідально голосувати за урядові реформи

Андрій Шипко закликав парламент відповідально голосувати за урядові реформи

Запропоновані урядом реформи потрібно розглядати більш детально та тільки потім приймати зважене рішення.

Про це під час виступу на засіданні парламенту заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Андрій Шипко.

Перш за все, народний депутат зробив акцент на розгляді Пенсійної реформи, яка включена сьогодні до порядку денного сесії. Зокрема народні обранці мають розглянути проекти законів пенсійної реформи №6614 - №6617, які стосуються підвищення пенсії.

За словами Андрія Шипко, партія «Відродження» підтримує ініціативу Уряду підвищити пенсійні виплати, втім такий крок не має залежати від підвищення пенсійного віку. Уряд на пряму не пішов на збільшення пенсійного віку, втім працюючі українці зможуть розраховувати на пенсію лише маючі відповідний трудовий стаж. З наступного року він має становити 25 років офіційної праці по досягнені 60-ти років, якщо відповідного стажу немає – українці мають працювати до 65.

«Хто працюватиме після 60-ти, якщо середня тривалість життя чоловіків в Україні 62 роки? Багато українців уже не доживають до виходу на пенсію. У Німеччині, наприклад, середня тривалість життя чоловіків – 77 років, тому вони і на пенсію можуть виходити в 65 років», - вважає Андрій Шипко.

Приймати рішення щодо запровадження пенсійної реформи потрібно зважено та, на думку народного депутата, реформа має розглядатися у парламенті тільки тоді, коли пройде публічне обговорення з громадськістю.

«Нам потрібно відродження економіки, і це дасть – робочі місця, гідну заробітну плату, нормальний соціальний захист – а це і є рівень життя. Тому хочу усіх закликати: підійти зважено до розгляду цих реформ», - закликав Андрій Шипко.

Нагадаємо, депутатська група «Партія «Відродження» підготувала пакет соціальних ініціатив, які спрямовані на покращення життя українців. Зокрема, у парламенті зареєстрований законопроект №6146, який дозволить встановити справедливе підвищення заробітної плати залежно від розміру мінімальної заробітної плати, а не прожиткового мінімуму.

https://youtu.be/dNp8o8oWQF4

Поширити
Новини