1. Головна
  2. Новини
  3. 7 лютого УСПП та партія «Відродження» обговорять економічну програму «Власний шлях України»

7 лютого УСПП та партія «Відродження» обговорять економічну програму «Власний шлях України»

7 лютого в приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців відбудеться зустріч представників УСПП та партії «Відродження».

У заході візьмуть участь президент УСПП, голова Антикризової ради громадських організацій Анатолій Кінах, голова партії "Відродження" Віктор Бондар, перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко, народний депутат групи «Партія «Відродження» Артем Ільюк, керівники промислових підприємств. 

Під час зустрічі обговорюватиметься економічна програма «Власний шлях України», розроблена партією «Відродження», а також законопроект народних депутатів групи «Партія «Відродження» щодо підтримки української промисловості. Проектом закону пропонується комплекс заходів із розвитку української промисловості у рамках реалізації економічної програми «Власний шлях України».

Також учасники зустрічі обміняються думками з приводу економічної програми УСПП «Платформа економічного патріотизму», що містить комплекс заходів у податковій та економічній політиці, спрямованих на досягнення економічного зростання в Україні на рівні 7-8% у рік.

Початок заходу о 12:00

Адреса: вул. Хрещатик, 34, конференц-зал, 3 поверх.

Поширити
Новини