1. Головна
  2. Лідери партії
  3. Яценко Антон
Яценко Антон

Антон Володимирович Яценко народився 13 липня 1977 у м. Київ.

Освіта

Має дві вищі освіти.
У 1998 році завершив навчання в Київському економічному інституті менеджменту за спеціальністю "менеджмент" зовнішньоекономічної діяльності підприємства, кваліфікацією — менеджер-економіст.
У 2002 році завершив навчання в Київському національному економічному університеті за спеціальністю — правознавство, кваліфікацією — юрист.
Здобув науковий ступінь доктора економічних наук. Вільно володіє англійською мовою.

Кар'єра

1998 - 2001 рр. — помічник-консультант народного депутата України.
2002 - 2003 рр. — завідувач інформаційно-аналітичного відділу Управління з суспільно-політичних питань Головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України.
2003 - 2004 рр. — помічник Першого віце-прем'єр-міністра України.
2004 - 2005 рр. — проректор Київського економічного інституту менеджменту.
2007 р. -  в.о. старшого наукового співробітника наукового відділу глобальних систем сучасної цивілізації Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України.

На даний час:

Голова Черкаської обласної організації Партії «Відродження».
Член групи з міжпарламентських зв`язків з Французькою Республікою.
Член групи з міжпарламентських зв`язків з Королівством Норвегія.

Депутатська діяльність:


З 2007 р. до 2012 р. — народний депутат України VI скликання, Голова підкомітету з питань регулювання ринку державних закупівель, державного замовлення, конкурсів та діяльності державних підприємств Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. 
З 2012 р. до 2014 р. — народний депутат України VII скликання, Голова підкомітету з питань цінних паперів, фондового ринку, діяльності державних підприємств, операцій, пов'язаних з реалізацією окремих видів майна, діяльності рейтингових агентств Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності. 
З 2014 р. — народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань законодавства про адміністративні правопорушення Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.
Двічі вигравав вибори в одномандатному виборчому окрузі № 200 (Черкаська область із центром у м. Умань). На Парламентських виборах в Україні в 2012 році пройшов у Парламент, набравши 29,9% голосів. На Позачергових Парламентських виборах в Україні 2014 року переміг із результатом 57,4% голосів.
З 2015 р. - голова депутатського міжфракційного об'єднання «Мажоритарники України».
З 2017 р. - голова міжфракційного депутатського об'єднання «За розвиток концесійного будівництва автодоріг, мостів, тунелів».
У 2018 р. – заступник голови Партії «Відродження».

Народний депутат України Антон Яценко є автором і співавтором понад 200 законопроектів, він подав понад 800 пропозицій до законопроектів, переважна більшість яких врахована, і понад 20 законопроектів стали законами.

Контактні дані:

Тел: (067) 327-54-77

Ел. пошта: Yatsenko.Anton@rada.gov.ua

Яценко Антон