Захистимо материнство і дитинство! Відродимо Україну!

30.08.2017

ПІДТРИМАЙ ПЕТИЦІЮ

ЩОДО ЗАКОНОПРОЕКТУ № 6063-д!

Петиція на захист українських сімей 1920x780_ (1)

 

Упродовж двох років ми боремося за повернення державної підтримки родинам із дітьми, молодим матерям – це необхідна умова не тільки для здоров’я нації, а й для порятунку України від вимирання.

Справжній патріотизм, справжнє бажання зберегти націю починаються з підтримки її майбутнього – дітей. Однак керівництво Верховної Ради України та Кабінет міністрів України ігнорують це важливе питання.

За два роки ми використали всі методи парламентської боротьби, і сьогодні нам необхідна підтримка Президента.

Для цього ми використовуємо законне право через петицію отримати підтримку Глави Держави.

Молодим матерям і маленьким українцям потрібні не слова, а реальна підтримка!

Якщо вам 18 років і навіть якщо вам за 80, ми розраховуємо на Вашу підтримку петиції та підпис під нею! Ця підтримка не вимагає грошей, великих зусиль – вона також не займе багато Вашого часу.

Кілька простих дій дозволять захистити маленьких українців, так і врятувати націю від вимирання!

Змусимо наших можновладців це зробити!

Ваш підпис під петицією на підтримку законопроекту № 6063-Д – це не тільки Ваша згода з необхідністю державної підтримки родин із дітьми, а й Ваш внесок у майбутнє України!

 

Інфорафіка виплати при народженні дитини v3

 

 

Як підписати петицію

1. Якщо Ви вже зареєстровані на сайті Електронні петиції Президента України: petition.president.gov.ua – Вам потрібно перейти за посиланням на нашу вже зареєстровану петицію, та після авторизації – проголосувати. https://petition.president.gov.ua/petition/39494

1

2. Якщо у Вас НЕМАЄ реєстрації на сайті Електронні петиції Президента України, вам потрібно обрати функцію «Створити обліковий запис».

3. Після чого в новому вікні ввести адресу своєї електронної скриньки, пароль та «капчу» – підтвердження, що ви не робот. Треба зауважити, що успішно пройти реєстрацію можливо лише з електронної адреси, яка не зареєстрована в Росії.

4. Після цього на вашу пошту впродовж години надійде лист з інструкцією для продовження

2

5. Лист міститиме посилання, за яким вам потрібно буде перейти, оскільки Вам запропонують підтвердити свою особу. На вибір є три варіанти: 1) за допомогою банку 2) за допомогою ідентифікаційного коду 3) за допомогою електронного цифрового підпису.

3

4

 

6.Обравши варіант для перевірки, введіть свої данні. Треба зауважити, що вводячи свої данні, Ви таким чином не розголошуєте їх стороннім особам.

5

7. Чекаємо на другий лист із підтвердженням авторизації (на це теж буде потрібен деякій час).

6

8. Коли Ви вдало зареєструєтеся – можна переходити за посиланням на нашу петицію і голосувати. https://petition.president.gov.ua/petition/39494

 

7

Відео-інструкція