Заява партії “Відродження” щодо терористичної атаки на штаб у м. Жовті Води

22.10.2015
Заява партії “Відродження” щодо терористичної атаки на штаб у м. Жовті Води

Партія “Відродження” у Дніпропетровській області обурена черговим використанням силових технологій у політичній боротьбі.

У ніч з 21 на 22 жовтня 2015 р., близько 00:30 год. до Жовтоводського штабу партії “Відродження” підійшли двоє невідомих. Один з них вибив скло у дверях, а другий закинув до приміщення вибухівку. Постраждав охоронець, якого з осколковими пораненнями доставили до лікарні.

У приміщенні вибуховою хвилею вибиті стіни, зруйнована стеля.

Ми впевнені, що це – спланована терористична атака з метою залякування політичних опонентів та виборців. Переконані, що за цим терактом стоїть “Опозиційний блок”, який уже неодноразово доводив свою зневагу до людського життя.

Це виклик усім демократичним цінностям. Вибухи в мирних містах Дніпропетровської області – це продовження уже розв’язаної “Опозиційним блоком” війни на Донбасі. Це дестабілізація суспільно-політичної обстановки в державі.
Ми вимагаємо від правоохоронних органів негайного реагування та припинення діяльності злочинної терористичної організації “Опозиційний блок” на чолі з Олександром Вілкулом.

Саме “Опозиційний блок” створив клон партії “Відродження”, до списку якого входять кримінальні авторитети, бійці спортивних клубів.

Нетребко Владислав Олегович є кандидатом від партії-підробки до Дніпропетровської міської ради та Дніпропетровської обласної ради. Він є сином Олега Володимирович Нетребка, на прізвисько “Нетрік”, який є кримінальним авторитетом у м. Дніпродзержинськ, зараз переховується в Криму, причетний до формування та фінансування сепаратистського руху у Дніпродзержинську та у Дніпропетровській області. І саме цих людей веде до влади “Опозиційний блок”.

Партія “Відродження” у Дніпропетровській області вимагає відкритого розслідування вказаного терористичного акту, негайного притягнення до відповідальності організаторів та виконавців.

Партія “Відродження” закликає усіх мешканців Дніпропетровської області бути пильними та не піддаватись впливу брудних технологій.