Результат виборів ОТГ: Кандидати «Відродження» обрані депутатами ще у двох областях

26.12.2017
Партія «Відродження»: Вибори до ОТГ на деяких дільницях Хмельниччини відбулися із порушеннями

За результатами виборів в об’єднані територіальні громади 24 грудня 2017 року партія «Відродження» збільшила представництво депутатського корпусу у Хмельницькій та Сумській областях.

Про це свідчать результати попереднього підрахунку голосів виборців, проведеного спостерігачами партії «Відродження».

Загалом політсила висувала 24 кандидати у депутати.

За результатами виборів у Хмельницькій області до складу Вовковинецької селищної об’єднаної громади обрані депутатами 6 кандидатів від партії «Відродження».

На Сумщині кандидати «Відродження» обрані депутатами до складу Чупахівської селищної ОТГ Охтирського району.

«Ми продовжимо приймати активну участь у виборах ОТГ, щоразу наша політична сила демонструє гідний результат, а ефективність участі у перегонах – підвищується. На виборах 24 грудня був обраний вже кожен третій кандидат, якого висувала партія «Відродження». Для нашої політичної сили участь у виборах ОТГ є стратегічно важливою, тому що, на наше переконання, неможливо побудувати сильну партію, не маючи представництва і підтримки в регіонах. Тому, ми продовжимо нарощувати наш депутатський корпус під час наступних виборів ОТГ та будемо й в майбутньому посилювати представництво партії «Відродження» на місцях», – сказав за результатами виборів 24 грудня перший заступник голови партії «Відродження» Володимир Пилипенко.